Zdajemy sobie sprawę, że nazwy kolorów wymienione w zakładce KOLUMNY mogą niewiele Państwu powiedzieć. Dlatego wychodząc Wam naprzeciw umieszczamy zdjęcia części kolorów - tych najbardziej popularnych. Cała paleta kolorów jest do obejrzenia u naszych dealerów. Pragniemy dodać, że istnieje możliwość zamówienia w jednym kolorze zestawu kolumn wraz z szafką pod sprzęt i np. stolika do ... - wszystko, abyście Państwo mieli swoje wymarzone miejsce na relaks. Oczywiście projekty takich szafek czy stolików wymagają uzgodnienia. Każdy może mieć OSOBISTY charakter i dlatego gdybyście Państwo byli tym zainteresowani to prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail lub za pośrednictwem dealera.

Dopłata za lakier wysoki połysk wynosi 1500,00 (efekt lustra) 

Dopłaty za okleinę naturalną wynoszą w zależności od aktualnego kursu EURO i oczywiście od wybranego koloru.

 

Jako producent kolumn głośnikowych nie jesteśmy  w stanie zagwarantować jaki wzór usłojenia będzie charakteryzował zamówione przez Państwa kolumny. Urozmaicony rysunek to cecha drewna i forniru i zazwyczaj nie podlega ewentualnym reklamacjom.

Fornir modyfikowany pozyskuje się przeważnie z drzew afrykańskich, choćby gatunków: doussie, iroko, padouk. Drewno po skrawaniu na arkusze i likwidacji ewentualnych jego wad, zostaje barwione i klejone w bloczki. Następnie cienkie płaty są układane w stosy i prasowane. W odróżnieniu od forniru naturalnego, gdzie praktykowane jest odtwarzanie słojów według tej samej kolejności, w jakiej zostały one zdjęte z pnia, w przypadku forniru modyfikowanego, tworzony jest wzór, który przypomina naturalny wygląd drewna.

Drewno jest materiałem naturalnym, dlatego kolumny pokryte fornirem mogą posiadać niewielkie różnice w odcieniu, usłojeniu jak również niewielkie pęknięcia (mikro szczeliny), ale to nie wpływa na estetykę kolumn, podkreśla tylko ich naturalność.

 

Życzymy niezapomnianych chwil z muzyką w doskonałym brzmieniu płynącą z kolumn głośnikowych WIGG ART.NASZE KOLUMNY:

Naturalny fornir