VEIN AUDIO

VEIN AUDIO jako nowa marka w naszej ofercie powstała, aby zaspokoić potrzeby osób poszukujących jeszcze lepszych efektów w trakcie zasilanie swoich systemów audio.

Podstawą założenia marki VEIN AUDIO było znalezienie odpowiedniego kieruneku w zasilaniu poszczególnych elementów w systemach audio. Nie podlega wątpliwości, że każdy pasjonat audio pragnie osiągnąć najlepszy efekt końcowy brzmienia, w którym niebanalną rolę odgrywa zasilanie systemu.

Zanim podjęliśmy decyzję, aby wprowadzić produkty pod marką VEIN AUDIO trwały długie i skrupulatne prace nad udoskonaleniem każdego detalu w naszych kablach. Nie było mowy o jakimkolwiek kompromisie.

Co było naszym priorytetem? Najprościej rzecz ujmując jak najlepsze właściwości przepływu prądu. W tym wypadku chodzi o wysoką jakość miedzi jako przewodnika o wysokiej konduktancji. Zastosowana miedź elektrolityczna w naszych kablach posiada wysokie standardy czystości. Konstrukcja kabli chroni system przed śmieciami takimi jak szum radiacyjny i przenikanie fal radiowych. Obecnie szybki postęp technologiczny taki jak przyśpieszenie transmisji danych z jednoczesną wszechobecną miniaturyzacją i energooszczędnością wymaga położenie dużego nacisku na czystość sygnału. Praktycznie każde urządzenie elektryczne jest źródłem zakłóceń elektromagnetycznych, które mogą zaśmiecać potrzebne nam informacje. Sąsiedztwo różnych urządzeń powodują ich wzajemne oddziaływanie. Najczęściej niestety niekorzystne.

Kable które Państwu przedstawiamy stosowane są również w urządzeniach medycznych, gdzie wymagania odnośnie zasilania są bardzo wysokie, a zakłócenia niepożądane.

 

O tym, które wybrać należy zadecydować samodzielnie, w oparciu o własne upodobania dźwiękowe. Życzymy niezapomnianych wrażeń w Waszej podroży muzycznej.

 

 

 

Cynober

 

To podstawowy przewód z naszej oferty do systemów audio-video. Bardzo dobre wykonanie tego przewodu zapewnia wyraźną poprawę w odbiorze dźwięku jak i obrazu. Stosunek jakości do ceny to jego ogromny atut. Przewód w miękkim PCV. Ekran zewnętrzny wykonany jest z miedzi cynowanej.

Dostępne długości: 1,0 m, 1,5 m, 2,0m

Napięcie: 220-240 V/50-60 Hz

Obciążalność: 16 A

Przekrój kabla: 3x2,1 mm2, miedź elektrolityczna

Izolacja zewnętrzna: PCV miękkie. Kabel dodatkowo chroniony jest z zewnątrz oplotem z tworzywa sztucznego.

 

 

Indigo

 

Wysokiej klasy przewód zasilający audio-video. Konstrukcja przewodu oparta jest na czterech żyłach z czystej miedzi elektrolitycznej o przekroju 2,5 mm2. Żyły chronione są ekranem ze specjalnej folii aluminiowej, jak również siatki z miedzi. Kabel wewnątrz chroniony jest dodatkowym oplotem z drobnych włókien co zapewnia eliminację zbędnych ładunków elektrostatycznych. Szczelna konstrukcja przewodu chroni przed dodatkowymi drganiami i zakłóceniami.

Przewód zaopatrzony jest w wysokiej jakości wtyki firmowe. Końcówki wtyków wykonane są z oczyszczonego brązu fosforowego pokryte rodem. Rodowanie daje czysty i mocny dźwięk.

 

Dostępne długości: 1,0 m, 1,5 m, 2,0m

Napięcie: 220-240 V/50-60 Hz

Obciążalność: 16 A

Przekrój kabla: 4x2,5 mm2, miedź elektrolityczna

Izolacja zewnętrzna: PCV miękkie. Kabel dodatkowo chroniony jest z zewnątrz oplotem z tworzywa sztucznego.

 

test znajdziecie tutaj: https://stereoikolorowo.blogspot.com/2016/02/przewod-sieciowy-vein-audio-indigo.html

 

 

Black Tourmaline

 

Najwyższy model kabla w naszej ofercie zaprojektowany do zasilania systemów audio-video klasy HI-END.

Zastosowano tutaj inny typ przewodnika o wysokiej konduktancji oraz lepszy izolator. Żyły robocze wykonane są z miedzi elektrolitycznej o wysokiej czystości - przekroju 2,8 mm2. Chronione są ekranem ze specjalnej folii aluminiowej, jak również siatki z miedzi. Przewód wewnątrz chroniony jest dodatkowym oplotem z drobnych włókien co zapewnia eliminację zbędnych ładunków elektrostatycznych. Szczelna konstrukcja przewodu chroni przed dodatkowymi drganiami i zakłóceniami.

 

Przewód zaopatrzony jest w wysokiej jakości wtyki firmowe. Materiał użyty do elementów stykowych to oczyszczony brąz fosforowy o grubości 1,4 mm, zapewniający pewny i bezpieczny docisk. Po podłączeniu wtyki mogą wytrzymać obciążenie 7 kg. Ich powierzchnia jest dwukrotnie pokryta 24 karatowym złotem.

Podczas, kiedy rodowanie daje czysty i mocny dźwięk, złoto brzmi ciepło, miękko i dźwięcznie. Obydwa brzmią jednak w spektakularny sposób, znacznie lepiej niż standardowe materiały.

 

 

Dostępne długości: 1,0 m, 1,5 m, 2,0m

Napięcie: 220-240 V/50-60 Hz

Obciążalność: 16 A

Przekrój kabla: 4x2,8 mm2, miedź elektrolityczna

Izolacja zewnętrzna: PCV miękkie. Kabel dodatkowo chroniony jest z zewnątrz oplotem z tworzywa sztucznego.

 

 

O tym, które wybrać należy zdecydować samodzielnie, w oparciu o własne upodobania dźwiękowe.

 

 

 

NASZE KOLUMNY:

Naturalny fornir